WATSU - "vodní masáž"

ve Zlíně, v Praze i jinde

Lidské tělo nadnášené teplou vodou zažívá příjemný pocit uvolnění. Tkáně těla si odpočinou od tlaku způsobeného běžnou gravitací. Přichází zážitek „stavu beztíže“, kdy dochází k lepšímu prokrvení a uvolnění jednotlivých částí těla. Uvolněné tělo jako celek má možnost napojit se na vlastní proces samoléčení a regenerace.

Ve stavu relaxace a uvolnění těla odplouvají i myšlenky a emoce. Je možné prožít i různě hluboké zážitky meditace.

Terapie watsu (= water shiatsu) vznikla původně přenesením japonské masážní techniky shiatsu do teplé vody. Využívá znalosti energetických drah a akupresurních bodů v těle člověka a blahodárného působení teplé vody.

Při pravidelné péči formou vodní terapie dochází k úlevě od stresu a chronických obtíží, zároveň pomáhá při bolestech zad, hlavy, uvolňuje klouby, svaly, šlachy.

WATSU je ideální péče pro těhotné ženy.

Splňuji podmínky mezinárodní asociace WABA (Worldwide Aquatic Bodywork Association) pro praktikování WATSU a vodních terapií a jsem zapsaná v registru WABR (Worldwide Aquatic Bodywork Registry) na www.watsu.com.

CO TO JE? – „vodní masáž“ probíhá v teplém bazéně s vodou 34 °C. Klient má na nohou „floaty“ (pásky upevněné kolem stehna nebo lýtka), které pomáhají tělo nadnášet na hladině. Praktik drží tělo klienta bezpečně tak, aby byl obličej nad hladinou a bylo možné dýchat. Pomocí plynulých pohybů, protahování a jemné masáže dochází k uvolnění a hluboké relaxaci. Po dohodě a na sjednaný signál je možné zanořit i celé tělo včetně hlavy. Zážitky uvolnění a relaxace jsou tak mnohem intenzivnější.

PRO KOHO? – „vodní masáž“ je vhodná pro každého, kdo má aspoň trochu rád vodu. Je velmi vhodná i pro těhotné ženy, užívají si ji i děti.

KDE? – v bazéně s teplotou vody 34 °C. Ve Zlíně je možné přijít do bazénu NEKKY I. v budově městských lázní. Také je možné se se mnou domluvit v Praze v bazéně Juklík nebo Valnovka.

KDY? – termín je vždy nutné si objednat předem.

CO S SEBOU? – ručník, plavky, mýdlo.

ZA KOLIK?

Zlín – 1 600 Kč/50 minutové ošetření + 10 minut relaxace v teplé vodě

Praha a okolí – 1 800 Kč/50 minutové ošetření + 10 minut relaxace v teplé vodě.

Rozdíl v ceně je dán vyššími poplatky za pronájem bazénů v okolí Prahy.

Kopanice – WATSU na hotelu Kopanice na Žítkové se rezervuje a hradí přímo hotelu.

Pokud si objednáte termín a nepřijdete, já i tak zaplatím pronájem bazénu.

Děkuji, že respektujete storno poplatky:

zrušení rezervace týden předem – 50% z ceny

zrušení rezervace méně než 2 dny předem – 100 % z ceny

OHLASY KLIENTŮ

Kateřina:

Svou první návštěvu u paní Marcelky jsem dostala jako dárek. Nevěděla jsem vůbec, co mě čeká, ale výsledek předčil jakákoliv očekávání. Pocity, které člověk zažívá během terapie ve vodě, jsou nepopsatelné. Relax těla, ducha, pochopení a uvědomění si spousty věcí…každý pobyt ve vodě byl pro mě jedinečný a již na jeho konci se těším na ten další. Vřele doporučuji!

Irena:

Profesionalita a velmi jemný přístup ke klientovi, který zažijete nejen v jemné náruči při Watsu, ale i kraniosakrální terapii, která je jemná a dynamická zároveň. Do rukou Marcely, jsem se vložila po těžkém úrazu a náročné životní etapě. Každá terapie mě velkým skokem posunula dále k opětovnému navrácení rovnováhy těla i duše. Trpělivou a moudrou terapeutku, jakou Marcela pro mne je doporučuji každému,

Reakce klientů, kteří vyzkoušeli WATSU na akci Světový týden WATSU ve Zlíně 31. 3. 2019:

 • Aquaterapie je vynikající prostředek pro uvolnění těla a utišení duše.
 • Krásný zážitek… děkuji. Připadala jsem si jako u maminky v bříšku a v náručí.
 • Bylo to výborné. Děkuji. Děkuji
 • Opravdu skvělé a komplexní uvolnění jak těla, tak duše. Něco mezi fyzioterapií, terapií a šamanským rituálem vody. Odcházím uvolněná a očištěná. Moc díky
 • Je to velmi příjemný zážitek, určitě přijdu znovu. Děkuji.
 • Děkuji paní Svatce za nádherných 30 minut uvolnění, odevzdání, propojení.
 • Bylo to skvělé, doporučuji a určitě půjdu znovu. Děkuji své lektorce Irče za fajn pocity.
 • Irenko moc ti děkuji. Bylo to krátké, ale úžasné. Vřele doporučuji!
 • Příjemné
 • Velice příjemné, nesmírně milé, uvolňující
 • Gracias por todo, he desfrutado mucho de tu sesion, es un viaje asombroso!. Thanks you for all, I enjoy it so much. It is an amazing trip.
 • Úžasná dosycující technika, velmi silná, emotivní Moc mě překvapilo, jak až moc.
 • Una experiencia diferente que por un momento te transporta. Muy relaxante e espiritual. Gracias. A different experience that transports you for a moment. Very relaxing and spiritual. Thank you.
 • Krásný prožitek, úžasná technika, skvělé vedení. Peti moc děkujeme.
 • Nikdy v životě jsem se necítila tak volně a neměla tak klidnou mysl a duši. Jsem moc ráda, že existují lidé, jako vy. Děkuji moc za krásný zážitek a pomoc. S láskou..
 • Děkuji za krásné plynutí a bezpečný prostor.
 • Pěkné chvilky, děkuji
 • Asi nebe … děkuji. Naprosto úžasné, nezapomenutelné a nevysvětlitelné. To je třeba zažít a prožít. S úctou ještě jednou děkuji.
 • Neskutečný zážitek. Nemám slov… potřebuji to zpracovat. Úžasné. Děkuji
 • Bylo to něco úžasného, nemám slov. Děkuji.