O mě

Jmenuji se Marcela Kvapilová.

Od začátku dospělosti mě zajímá lidské zdraví a to, jak pomoci člověku k plnému uplatnění jeho potenciálu a zdraví v každodenním životě.

Zpočátku jsem byla zaměřená především na rozvoj dětí. Později mě nadchly vodní masáže, shiatsu, kraniosakrální léčení a další metody a principy návratu rovnováhy a posílení zdraví lidského těla i duše.

Nikdy jsem se však nespokojila s průměrem a chtěla jsem vše dělat na co nejvyšší možné úrovni. Proto jsem se rozhodla studovat kraniosakrální biodynamiku i WATSU® u evropských i světových kapacit a dosáhnout maximální možné kvalifikace.

V oblasti Kraniosakrální terapie jsem vystudovala roční kurz  Kraniosakrální osteopatie s biodynamickými prvky u Radka Neškrábala a poté jsem jako nejkvalitnější vzdělání v oblasti biodynamiky v Evropě zvolila International Institute for Craniosacral Balancing.

Nelitovala jsem značných finančních prostředků na toto studium a rozhodla jsem se stát studentkou jejich tříletého výcviku.Jsem také členkou České kraniosakrální asociace jako profesionální terapeut.

V oblasti WATSU®  jsem jednou z pouhých 10 certifikovaných praktiků v České republice, kteří splnili kritéria mezinárodní asociace WABA (Worldwide Aquatic Bodywork Association) a jsou zapsáni v registru WABR (Worldwide Aquatic Bodywork Registry).

Pro splnění svého snu v této oblasti jsem absolvovala výcvik v České republice a v Belgii. Na závěrečný kurz, finální supervizi a prokázání znalostí a dovedností jsem jela do San Diega v USA za Mary Theri Thomas (www.aquaticbodywork.com)

Celkově jsem na získání potřebných znalostí a dovedností pracovala přibližně 7 let potvrzení nejvyšší kvalifikace jsem dosáhla v roce 2020 a stále pokračuji na svém dalším zlepšování.

V současné době mám celou řadu užitečných znalostí a dovedností a jsem připravená pomáhat lidem na jejich cestě k rovnováze a zdraví.

Kromě češtiny a angličtiny zvládnu základní komunikaci i italsky, španělsky a rusky.

Pokud by Vás zajímaly podrobně moje vzdělání a školení, najdete je zde.