Marcela Kvapilová, BCST - AQUAMARCELA

Narodila jsem se ve Valašském Meziříčí, ale většinu svého života jsem strávila ve Zlíně.

Už hodně dlouho mě zajímá lidské zdraví – tělesné i duševní. V době, kdy jsem sama měla malé děti, jsem se zajímala především o zdravý rozvoj dětí, alternativní metody léčení, vzdělání, rozvoje osobnosti a intelektu. Studovala jsem například práci italské lékařky Marie Montessori, která se zdravému rozvoji dětí hodně věnovala a její myšlenky jsou stále aktuální.

Později mě nadchly vodní masáže WATSU, shiatsu, kraniosakrální terapie a další metody jak navrátit a povzbudit zdraví, rovnováhu a vitalitu lidského těla i mysli.

Cítím velký respekt k lidskému tělu a taky jsem docela hodně zvídavá. Proto neustále něco studuji a zkoumám. Kraniosakrální biodynamiku i WATSU® jsem studovala u předních světových kapacit, abych mohla svým klientům dopřát tu nejlepší péči.

V oblasti Kraniosakrální terapie jsem vystudovala roční kurz  Kraniosakrální osteopatie s biodynamickými prvky u Radka Neškrábala

Potom jako nejlepší dostupné vzdělání v oblasti biodynamiky zvolila International Institute for Craniosacral Balancing a získala mezinárodně uznávaný titul BCST – Biodynamic CranioSacral Therapeut.

Institut kraniosakrální biodynamiky

Kraniosakrální biodynamika, WATSU, masáže - Zlín, Praha

Jsem také členkou České kraniosakrální asociace jako profesionální terapeut.

V oblasti WATSU®  jsem jednou z přibližně 10 certifikovaných praktiků v České republice, kteří splnili kritéria mezinárodní asociace WABA (Worldwide Aquatic Bodywork Association) a jsou zapsáni v registru WABR (Worldwide Aquatic Bodywork Registry).

Pro splnění svého snu v této oblasti jsem absolvovala výcvik v České republice a v Belgii a porovnala přístupy a metody různých učitelů. Na závěrečný kurz, finální supervizi a prokázání znalostí a dovedností jsem jela do San Diega v USA za úžasnou Mary Theri Thomas (www.aquaticbodywork.com).

V roce 2022 jsem se přidala do spolku WATSU FOR HEALTH. S kolegy sdílíme zkušenosti a šíříme WATSU tak, aby co nejvíce lidí mělo možnost využívat benefity této úžasné metody.

Zaměřujeme se také na práci s postiženými a péči o pečující rodinné příslušníky.

 

V současné době jsem tu pro Vás, připravená pomáhat na cestě ke zdraví a rovnováze. Většinou se se mnou můžete setkat ve Zlíně nebo v Praze, někdy ale pracuji i na jiných místech.

Kromě češtiny a angličtiny zvládnu základní komunikaci i italsky, španělsky a rusky.

Podrobnosti o mém vzdělání najdete tady.

Máte – li nějaké dotazy, připomínky nebo se chcete objednat, kontaktujte mě. Budu se na Vás těšit.